Nasza oferta

VIVAX

“Klimatyzatory Vivax dostępne są na rynku Europejskim od 2004 roku. Marka obecna jest w 35 krajach. Vivax polubili również polscy użytkownicy klimatyzacji, czego dowodem jest dynamicznie rosnąca sprzedaż w naszym kraju. Urządzenia wytwarzane są przez największego producenta klimatyzatorów na świecie. ”

Rotenso

“Rotenso Roni 2,5KW | Możliwość dołożenia opcji Wi-Fi | Ceny od 3000zł (z Vatem 8% dla usług budowlanych) Rotenso Roni 3,5KW | Możliwość dołożenia opcji Wi-Fi | Ceny od 3190zł (z Vatem 8% dla usług budowlanych)”

Gree

“Gree zostało założone w 1991 roku w Chinach. Konsekwentnie budując pozycję marki, z firmy osiągającej roczny przychód 3 milionów dolarów przekształciła się w lidera branży HVAC i największe na świecie przedsiębiorstwo klimatyzacyjne notujące sprzedaż wysokości 16 miliardów dolarów. W 2017 roku Gree zajęła 364 miejsce w rankingu największych firm na świecie według Forbes Global 2000. ”

Haier

“Od ponad 30 lat firma Haier wykorzystuje swoją energię i doświadczenie do opracowywania najlepszych urządzeń AGD, tak, aby zadowolić naszych najbardziej wymagających klientów. ”

Kaisai

“Ofertę marki KAISAI stanowią nowoczesne i niezawodne produkty zapewniające komfort użytkowania i spełniające oczekiwania związane ze specyfiką rynku HVACR, dedykowane klientowi biznesowemu jak i końcowemu odbiorcy. Poprzez wieloletnie inwestycje w technologię, urządzenia KAISAI uznawane są za jedne z najbardziej innowacyjnych. ”

LG

“LG oferuje szeroki wybór klimatyzatorów. Dzięki klimatyzacji możesz cieszyć się optymalną temperaturą wszędzie, o każdej porze dnia i nocy. Kontroluj temperaturę Twojego pomieszczenia dzięki różnorodnym opcjom klimatyzacji LG, w tym systemom single- i multi-split, Multi V™ i heat recovery, które sprawiają, że powietrze jest świeższe i czystsze. ”

Midea

“Chcemy, by każdy mógł cieszyć się wysokim standardem i komfortem życia. Uważamy, że właśnie nie trzeba każdego lata narzekać na upały i nieprzyjemne warunki w domu. Nie uważamy, by tylko piec był jedynym źródłem ogrzewania zimą - może to być też klimatyzator. Wiemy, że wentylatory i wiatraki nie zapewnią nam dobrego samopoczucia. Wiemy, ża Polacy zasługują na wyższy standard życia w rozsądnej cenie. ”

Mitsubishi Electric

“Mitsubishi Electric jest światowym liderem w branży systemów klimatyzacyjnych do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zróżnicowane warunki klimatyczne w Japonii wymagają stosowania wydajnych systemów klimatyzacyjnych. Aby sprostać temu wyzwaniu, nasi inżynierowie opracowali niezwykle innowacyjne i wytrzymałe systemy zdolne do nieustannej pracy.”

Samsung

“Firma Samsung rewolucjonizuje rynek systemów klimatyzacji dzięki nagradzanym rozwiązaniom, które są cenione na całym świecie za ich innowacyjność. Samsung Electronics Air Conditioner Europe B.V. jest specjalistycznym biurem sprzedaży systemów klimatyzacji na całą Europę. Dostarczamy energooszczędne produkty o indywidualnie dostosowanej konstrukcji. ”